Referencie

 • Martina nám odporučili známy a môžem len povedať, najlepší servis pre nás! Žijeme v UK a aktuálna udalosť s Brexitom nám skomplikovala žiadosť o uver na Slovensku.Martin nám poradil presné, overené informácie ktoré nám pomohli dostať úver na zahraničný príjem..Profesionálna a zároveň priateľská komunikácia.Maximálna spokojnosť!PS:Martin vybaví aj nemožné:) Dakujeme Martin

  MH

  Marek Hudaček Veľká Británia

 • Profesionálny proklientsky prístup, zodpovednosť, rozsiahle vedomosti a prehľad na trhu, ale hlavne aj vždy ochota pomôcť s čímkoľvek v oblasti financií aj mimo nej. Martina môžem len odporučiť.

  MF

  Matej Fabian Košice

 • Martin robí pre klienta maximum, vybaví aj nemožné ❤ odporúčam!

  Dana Šoltés Košice

 • Skvelá spolupráca s Martinom, je to veľký profesionál, rozumie svojej práci, dôverujeme mu na ????% a odporúčam ho všetkým mojim známym. Ak niekto váha, Martin je najlepšia voľba.

  IK

  Ivka Kuchárová Košice

 • Odporúčal mi ho dobrý kamarát, podla toho čo mi porozprával som mal celkom veľké očakávania, ktoré ihneď hravo prekonal ???? Je to veľký profesionál a priateľský človek. Nedá sa nič vytýkať, jednoznačne odporúčam ????

  DJ

  Dávid Jackanin Košice

 • Jednoznačne odporúčam ????????maximálna spokojnosť????Prifesionalny prístup a vždy ochota pomôcť a vybaviť aj nemožné ????

  MB

  Monika Budaiová Košice

 • Jeho praci nemozem vytknut absolutne nic, vzdy vybavil oproti konkurencii lepsie podmienky, pristup je profesionalny a vztahy s instituciami ma vynikajuce. Toto dokonale vyuziva pri plneni poziadaviek svojich klientov. Vrelo odporucam!

  Peter Šaffa Košice

 • dovera, spolahlivost, spokojnost..viem, ze moje financie su v najlepsich rukach..jednoznacne odporucam ????

  JB

  Jana Bujňáková Košice

 • TOP clovek na financie!!!

  JM

  Jozef Molnár Košice

 • TOP služby a poradenstvo! Za mna určite spokojnost!

  SO

  Steve Olšavský Košice

  Zaujíma nás váš názor

  Ohodnoťte Vášho finančného sprostredkovateľa alebo nám napíšte spoje pripomienky a návrhy na zlepšenie našich služieb. Ďakujeme.

  Napíšte nám

  V médiách

  Forbes

  Osamostatni sa a začni zarábať podľa svojich predstáv. 7 tipov, ako na to.

  Flexibilná pracovná doba, vlastný tím a osobný rast. K tomu vlastný web a dobrý marketing. Aj tak môže vyzerať zamestnanie, ktoré začne ako bočný príjem.

  Financial report

  Budúcnosť praje digitalizácii finančných služieb. Bez agentov to však nepôjde.

  Aktuálna situácia spustila lavínu digitalizácie aj vo finančných službách. Osobný kontakt je však stále dôležitou súčasťou poistenia, a bez neho si budúcnosť nevedia predstaviť ani slovenské finančné domy.

  Forbes

  Ako si zabezpečiť peniaze v neistej dobe

  V súčasnosti má neistota spôsobená koronavírusom vplyv najmä na naše finančné rozhodnutia. Finančná spoločnosť PROSIGHT Slovensko ponúka niekoľko rád pre toto náročné obdobie.

  MARKÍZA

  Poisťovne splátky neodpustia

  Odklad splátok poisťovne za poistenie poisťovne odmietajú a radia prehodnotiť uzatvorené zmluvy.

  Forbes

  Ľudia pre nás nie sú zdrojom, ale hodnotou

  „Firma rastie vtedy, ak rastú jej ľudia,“ hovorí spolumajiteľ spoločnosti PROSIGHT Slovensko Peter Mačák.

  STARTITUP

  Profesia finančných sprostredkovateľov sa mení. Na Slovensku sa im vracia dôvera a rešpekt

  Skutočný finančný sprostredkovateľ je profesionál, ktorý sa rozhodol brať oblasť finančného sprostredkovania rovnako vážne, ako k svojej práci pristupujú kvalitní právnici, auditori či účtovníci.

  Zobraziť všetko

  Facebook referencie

  Google referencie

  Tomáš Leško
  Tomáš Leško
  11:20 24 Jun 22
  Pán Šaffa je osoba na správnom mieste. Dokáže pomôcť, vysvetliť a nenúti veci ktoré pre Vás niesu. Ľudský prístup i profesionalita. Je vidieť že to neberie len ako prácu. Za 5 rokov nemám ani jednu výhradu.
  Matus Stirky
  Matus Stirky
  16:12 23 Jun 22
  Top človek v oblasti financií. Čokoľvek som potreboval, dostal som profesionálnu odpoveď a riešenie. Tešim sa na našu ďalšiu spoluprácu:)
  Juraj Resko
  Juraj Resko
  16:00 23 Jun 22
  Top poradenstvo a pristup. Martin je nas rodinny financny poradca uz par rokov a vdaka nemu mame financie uplne pod kontrolou. Maximalna spokojnost!
  Lucia Hricova
  Lucia Hricova
  15:08 23 Jun 22
  Už dlhodobo som spokojná s Martinom a jeho poradenskými službami, postupne som odporučila aj ostatným rodinným príslušníkom, aby sa naňho obrátili, teda riešime od poistiek životných, nehnuteľností, PZP cez všetky piliere a dôchodkové sporenia napokon po refinanc hypotéky… profesionálny prístup, rýchla komunikácia, odbornosť a maximálna ústretovosť až obetavosť, patrí mu naša vďaka a prianie mnoho ďalších spokojných zákazníkov!
  Hana Riková
  Hana Riková
  14:29 23 Jun 22
  Skvely pristup. Poradenstvo a ochota pomoct klientovi je na vybornej urovni. Pri zmenach vo finacovani, ktore by ovplyvnili klienta a jeho financne prostriedky, vsetko zrozumitelne odkomunikuje.Som velmi spokojna.
  Zobraz Všetky Recenzie
  js_loader

  Zaujíma nás váš názor

  Ohodnoťte Vášho finančného sprostredkovateľa alebo nám napíšte spoje pripomienky a návrhy na zlepšenie našich služieb. Ďakujeme.

  Napíšte nám