Snívaš o lepšej práci, chceš viac času na rodinu a priateľov, lákajú ťa nové výzvy a skúsenosti?

Naštartuj v novom roku svoje podnikanie a staň sa dôveryhodným a nápomocným finančným sprostredkovateľom.

Okrem role finančný sprostredkovateľ je mojou úlohou ako manažér skupín rozvoja v PROSIGHT Slovensko osamostatňovať začínajúcich spolupracovníkov za pomoci nášho vzdelávacieho systému. Táto úloha platí najmä do bodu, keď má nový spolupracovník či spolupracovníčka potrebné licencie v NBS a môže finančné sprostredkovanie vykonávať samostatne.


Vzdelávací systém

spolupráca

Neskôr sa daný spolupracovník rozhodne, či sa bude venovať len tvorbe a správe svojho klientského kmeňa, alebo si vytvára vlastnú obchodnú sieť. Z vlastnej obchodnej siete mu plynú medziprovízie zo všetkých vykonaných obchodov. Jednoducho povedané, sprostredkovateľ môže viesť a osamostatňovať ďalších finančných sprostredkovateľov a sprostredkovateľky.


Samotný vzdelávací systém sa skladá z online a offline odborného, obchodného a manažérskeho celku. Doplnený je audio a video nahrávkami, fyzickými Business Campmi vedenými tými najskúsenejšími obchodníkmi a manažérmi z celej firmy a  tréningami či prípadnými konzultáciami s manažérom danej obchodnej siete. Pre každú dosiahnutú pozíciu je určený presný balík potrebných schopností a vedomostí.


Role v PROSIGHT

spolupráca

Čo robí finančný sprostredkovateľ


Začiatky podnikania v tomto odvetví nie sú z tých najjednoduchších. Noví kolegovia musia počas prvého roka nabrať veľké množstvo informácií a dať ich do praxe. Nikomu teda nesľubujem, že to bude jednoduché. Môžem sľúbiť iba to, že tá cesta jednoznačne môže stáť za to. Ak niekto hľadá zbohatnutie do jedného roka a je mu jedno, aká cesta ku tomu povedie, tak našou spoluprácou to nebude.


Teším sa na spoluprácu s každým, kto je čestný, charakterný, cieľavedomý a koho teší práca s ľuďmi a modernými technológiami. Našou každodennou prácou chceme ukázať, že to, že vždy je na prvom mieste zákazník, nie je len fráza, ale náš cieľ a maják, ktorý nám neustále svieti nad hlavou. Chceme, aby sa ľudia mali po stránke peňazí lepšie. Ak sa nám to podarí, budeme sa mať lepšie aj my. A to s čistým svedomím a dobrým pocitom z poctivo vykonanej práce.


Know-how

spolupráca

Výhodou spolupráce so mnou je, že sa s mojimi spolupracovníkmi môžem podeliť o svoje kontakty a skúsenosti, ktoré som nabral od roku 2010. Podeliť sa môžem nie len o pozitívne skúsenosti, ale aj chyby, ktoré už noví spolupracovníci robiť nemusia. Zároveň verím, že neexistuje efektívnejší spôsob vedenia ľudí ako vedenie vzorom.

Kariéra v prosight

Prečo s nami spolupracovať?

Nulové náklady na štart Počiatočný kapitál je minulosť. Naštartuj svoje podnikanie bez neho. Jediná investícia je tvoj čas. O všetko ostatné sa postaráme my.

Flexibilný pracovný čas Staň sa pánom svojho času. Flexibilný pracovný čas dáva priestor pre rovnováhu medzi prácou a osobným životom. Umožňuje budovať si bočný príjem a získať nezávislosť.

Odmena za výkon Vezmi zodpovednosť do vlastných rúk a nespoliehaj sa na iných. Koľko času a energie investuješ do svojej práce, toľko sa ti vráti späť. Horná hranica príjmu neexistuje.

Podpora a vzdelávanie Vzdelávanie, správa zmlúv, právna ochrana, compliance, informačný systém, marketing či individuálny mentoring. Všetko zabezpečuje náš tím profesionálov. Staň sa expertom a sústreď sa len na svoje podnikanie.


Sieťový marketing je považovaný za jeden z najspravodlivejších systémov, akým sa rozdeľuje dosiahnutý zisk z predaja. Keďže v obchodnom tíme neexistuje fixná mzda, je v záujme každého, aby bol schopný podávať maximálne kvalitnú službu. Tá je následne odmeňovaná presne stanoveným a spravodlivým systémom. Bez horného limitu.


Prostredie pre rast a podporu spolupracovníkov je okrem iného podporované aj rôznymi marketingovými eventami a aktivitami.


Ak vás zaujímajú bližšie informácie o možnosti spolupráce, vyplňte dotazník, prípadne ma kontaktujte inou cestou. Teším sa na každého, kto chce priložiť ruku k dielu. Vďaka našej práci sa môžu mať ľudia na Slovensku po stránke peňazí lepšie.

Pridajte sa k nám

Naštartujte svoju kariéru vo svete financií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžeme vám pripraviť bezplatnú finančnú analýzu.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Naši partneri na spolupráca